SERVOGLAS 4000V Arc Defender

samostmívací svářečská kukla SERVOGLAS 4000V Arc Defender
Dostupnost: skladem
Číslo zboží: servoglas 4000V Arc Defender
Array
Cena s DPH3 436,00 Kč
Cena bez DPH2 839,67 Kč

Popis

Moderní lehká konstrukce. Nejvyšší kvalita optiky. Patentovaná technologie senzorů.

Bezkonkurenční kombinace výkonu, komfortu, stylu a hodnoty.

Navrženo profesionály pro profesionály, Servore 4000V Arc Defender není jen obyčejná svářečská kukla. Přináší bezkonkurenční kombinaci výkonu, pohodlí a stylu, a je k dispozici v široké škále barev a potisků. ARC Defender nastupuje tam, kde jiní končí.

Od unikátní, ergonomicky navržené skořepiny, jenž optimalizuje proudění vzduchu kolem helmy (odvod škodlivin), přes vyvážené osy s nízkým těžištěm zaručující pohodlnou, vyváženou kuklu, kterou opravdu můžete nosit celý den, až po kvalitu a škálu povrchových úprav, zde všude Defender vítězí. Legendární výkon. Prostě lepší ochrana.

Arc Defender nabízí

Lehká a pohodlná

Protože je kukla Arc Defender od Servore vyrobena ze speciálního nárazu a teplotě odolného nylonu, není pouze lehká, ale také neuvěřitelně odolná. Skořepina je speciálně vytvarována tak, aby vedla škodliviny kolem kukly a pryč od svářečovy hlavy. Její uchycení na hlavě je uzpůsobeno pro dlouhé a pohodlné nošení.

Dokonale čistý výhled s rychlými reakčními časy

Rychlejší a jasnější. Kazeta Servore X-View nabízí lepší a jasnější pohled na svár s rychlým a spolehlivým reakčním časem. Kazeta X-View reaguje v pouhé 1/20.000s a nová technologie X-Screen zajišťuje ostrý a jasný pohled na místo sváru s vynikajícím rozlišením barev.

Technologie Inner Sense™ (vnitřní smysl) dělá jakékoliv další senzory nadbytečnými. Patentovaná technologie řízení Inner Sense™ eliminuje potřebu dalších senzorů a poskytuje spolehlivý výkon i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Na rozdíl od některých jiných štítů, které potřebují více externích snímačů, technologie řízení Servore Inner Sense™ zajišťuje spolehlivé spínání i při práci s nízkým proudem a za obtížných světelných podmínek.

Vypadat lépe, cítit se lépe, svářet lépe. Někteří by mohli říci, že na tom nezáleží, ale pro případ, že ano, je Arc Defender nabízen v řadě atraktivních barev a kvalitních potisků. Když říkáme pavouci, plameny nebo vlajky, opravdu nemyslíme něco, co vypadá, jako by bylo přidáno na skořepinu na poslední chvíli, jako něco, co dostanete od některých výrobců. Máme na mysli trvalou výzdobu na vlastní přání zákazníka. Žádné obyčejné nálepky, žádné běžné svářečské přilby od jiných firem.

Technologie Auto On/Auto Off 'Nasaď a Svářej'
S technologií automatického zapnutí/vypnutí není třeba pamatovat na zapnutí kukly. Stačí prostě jen nasadit a svářet ('Wear and Weld'). Pro automatické zapnutí a okamžitou reakci je využívána energie jak od baterie, tak ze solárních článků. Baterie obvykle vydrží řadu let a jsou v případě potřeby snadno vyměnitelné.
Patentovaná technologie detekce Inner Sense™ “vnitřní smysl“
Patentovaný systém detekce oblouku Inner Sense™ spolehlivě rozpozná oblouk i o velmi nízké energii a za obtížných světelných podmínek a eliminuje tak potřebu dalších čidel, které mnohé jiné systémy potřebují. Napájením jak z baterií, tak ze solárních článků, přináší systém Inner Sense™ vylepšenou spolehlivost a výkon bez potřeby přídavných senzorů.
Ochrana na plný úvazek
Vysoká kvalita UV a IR filtrů instalovaných ve všech samozatmívacích kuklách Servore Vás chrání před škodlivým zářením. Jednoduše řečeno, poskytují lepší ochranu než levnější a horší filtry. Bez ohledu na Vaší volbu produktu Servore si můžete být jisti, že Vám kukly Servglas poskytují tu nejlepší ochranu. Nedělejte kompromisy v oblasti kvality nebo nákladů, zvláště ve věcech týkajících se ochrany a bezpečnosti. Budete ji potřebovat. Zasloužíte si ji.

Citlivost
Společnost Servore dělá výrobky pro skutečnou práci. Víme, že potřebujete kontrolu nad svým vybavením. S kuklou 4000V Arc Defender můžete spolehlivě 'odladit' rušení od ostatních svářečů nebo jiných světelných zdrojů. Jednoduché a spolehlivé ovládání citlivosti svářecích filtrů Servoglas umožňuje přizpůsobit se pracovnímu prostředí. Svařování je tak příjemnější a pohodlnější.

Zpoždění
Naprogramované a uživatelem přepínatelné ovládání zpoždění zpomaluje přechod ze zatemněného ke světlému odstínu clony. Ideální při stehování nebo při procesech, které drží vysoké zbytkové teplo a světlo ve svaru. Pomáhá eliminovat efekt 'unavených očí' na konci dne.

Nastavení odstínu zatemnění
Stejně jako všechny systémy Servore s nastavitelným odstínem zatemnění i kukla 4000V Arc Defender nabízí plnou kontrolu nad zatmíváním při svařování a je nastavitelná v rozmezí clon 9 až 13.
Indikátor slabé baterie
Pro ještě lepší ochranu a spolehlivost upozorňuje na nutnost výměny baterie výstražný světelný signál. Pro Vaše pohodlí používáme snadno vyměnitelné standardní baterie.