SERVOGLAS 5000X-Auto Lift

5000X-Auto Lift profesionální samostmívací kukla
Dostupnost: 3 dny
Číslo zboží: servoglas 5000X-Auto Lift
Array
Cena s DPH4 707,00 Kč
Cena bez DPH3 890,08 Kč
Varianta: (vyberte jednu z možností)

Popis

Unikátní samozvedací mechanizmus Auto Lift s novou X-View kazetou pro jasnější a ostřejší pohled na svár.

S novou svářečskou kuklou Auto Lift můžete svařovat, řezat i brousit s jedinou helmou, takže Vaše svařování bude bezpečnější a jednodušší než kdy předtím. 5000XAL přináší vše, co očekáváte od moderní a kvalitní svářečské kukly.

Lepší ochrana s čirým, nárazuvzdorným hledím pro řezání i broušení a dvouvrstvou ochranou při svařování. Lepší výkon při nízkých amplitudách a větších spínacích rychlostech. Lepší svařování s ostřejším a vyváženějším výhledem na svár prostřednictvím nové filtrační kazety X-view. To vše získáte s novou kuklou Auto Lift od Servore, která je jasnou volbou pro lepší svár a dokonalou ochranu svářeče. Objevte Auto Lift ještě dnes, není to jen obyčejná svářečská kukla, je to lepší řešení od Servore.

K dispozici je také model ‘Easy View’, který místo elektronické samostmívací kazety obsahuje standardní pasivní filtr. Ten může být kdykoliv zaměněn za elektronickou samozatmívací kazetu Servore s vnějším ovládáním a představuje tak kvalitní a levné řešení. Všechny kukly Servore mohou být vybaveny speciálním adaptérem, který umožňuje použití v kombinaci s bezpečnostní přilbou.

Nová technologie X-View znamená ostřejší a jasnější pohled na svár a tím dělá svařování pohodlnějším než kdykoliv předtím. Ultrarychlá přepínací rychlost (1/25.000 sekundy) a společností Servore patentovaná technologie senzoru Inner SenseTM („vnitřní smysl“) představuje větší spolehlivost i při velmi nízkých amplitudách TIG svařování. Lepší výkon. Lepší ochrana. Lepší svařování.

Dotykový Samozvedací mechanizmus

Jedinečný v pohodlí a funkčnosti. Systém Easy Touch drží přední část přilby bezpečně na svém místě, ale pouhým jedním stisknutím tlačítka uvolní celý mechanismus Auto Lift. Po jeho aktivaci se celá přední část automaticky hladce zvedne a poskytne široký a otevřený výhled na pracoviště. Nárazuvzdorné čiré hledí Vám umožní řezat i brousit bez dodatečné ochrany a zajistí Vám jasný pohled na vaši práci a pracoviště kolem vás. A to vše bez sejmutí štítu. Nyní konečně můžete bezpečně svařovat, řezat i brousit v jedné pohodlné, snadno použitelné přilbě. Pro všechny svářečské kukly Servore je k dispozici i adaptér, který umožňuje použití s většinou bezpečnostních ochranných přileb.

Kukla Auto Lift je ideální pro práci v náročných a špatných světelných podmínkách, bez nutnosti použití dalších ochranných brýlí či masek. Kukly mohou být vybaveny buď pasivním filtrem (Easy View) nebo plně automatickou filtrační kazetou (Servore X-serie) pro stupně zatemnění filtru 9 až 13 (Standard Auto Lift).

Systém rychlého propojení pro snadnou údržbu

Kukla 5000X Auto Lift je nenáročná na údržbu a vyznačuje se dlouhou životností. Auto Lift obsahuje konektor rychlého připojení kabelu řídící jednotky (Servore’s Rapid Connect cable), který dělá z čištění a celkové údržby rychlou a snadnou záležitost. Stačí odpojit koncovku kabelu z kazety na dobu čištění nebo údržby a následně zaklapnout zpět na místo po jejím návratu. Snadné použití, snadná údržba. V Servore myslíme jako Vy a podle toho tvoříme.

Duální sensor a jeho technologie Servore Inner SenseTM zaručuje spolehlivé spínání i při extrémně nízkých amplitudách a při práci s extrémně stabilními oblouky typu nízkointenzivních TIG invertorů. Dvoupásmová filtrace světla umožňuje „vyladění“ od rušivého okolního světla a ostatních svářecích pracovišť. Nyní máte se spolehlivou citlivostí, nastavitelným zpožděním a úpravami stupňů zatemnění ještě snadnější a pohodlnější plnou kontrolu nad svařováním.

Ovládání citlivosti
Umožní vám odladit rušení od jiných svářečů nebo od osvětlení na pracovišti.
Ovládání zpoždění
Plně naprogramované ovládání zpoždění doby přechodu z tmavého až po světlý stav. Ideální při stehování nebo pracovních procesech, které drží vysoké zbytkové teplo a světlo ve sváru.

Regulace zatemnění
Plynulá regulace stupně zatemnění filtru 9 - 13.


Snadné použití Snadná údržba

Vytvořeno profesionály pro profesionály. Auto Lift se nejen snadno používá, ale také snadno udržuje. Pro výměnu krytu předního panelu a pro vyjmutí kazety k výměně a údržbě pouze cvaknutím otevřete přední kryt.
Zvětšovací sklo nebo dioptrické čočky snadno zapadnou do vnitřní strany kazety. Snadné řešení pro ty, kteří normálně nosí brýle.


Výhody Auto Lift

S novým Auto Lift od Servore se svařování, řezání a broušení stává snadnější, pohodlnější a bezpečnější. Kompletní přední část se po stisknutí tlačítka automaticky zvedne a odkryje vnitřní ochranné hledí, které nabízí 180° široký panoramatický výhled na pracoviště. Se všemi těmito parametry můžete od kukly Auto Lift očekávat zcela novou úroveň všestrannosti, bezpečnosti a komfortu při svařování.

 

  • Svářet, řezat a brousit v jedné přilbě. Nikdy si již nezapomenete chránit oči.
  • Široké zorné pole dělá práci bezpečnější a pohodlnější snížením rizika pádů a jiných nehod. Stačí jeden dotek a vidíte kolem sebe.
  • Snadno vyměnitelné vnitřní ochranné hledí je nárazuvzdorné a odolné proti poškrábání. Náhradní díly jsou levné a snadno dostupné.
  • Ovládací mechanizmus Easy TouchTM drží přední část bezpečně na svém místě, ale je snadné ho ovládat i v rukavicích.
  • Kukla může být vybavena pasivním filtrem (Easy View model).

 

Prostorný design
Díky svému většímu vnitřnímu prostoru je Auto Lift mnohem pohodlnější a chladnější. Je zde spousta místa pro použití masky a vnější design pomáhá lépe odvádět škodliviny kolem a od hlavy svářeče.


Dvojí napájení se senzorem Inner SenseTM

Patentovaná technologie snímacího senzoru Inner SenseTM („vnitřní smysl“) spolehlivě detekuje oblouk již o velmi nízké energii a za obtížných podmínek. Vestavěné snímání oblouku také odstraňuje potřebu dalších externích snímačů, které jsou často vyžadovány jinými systémy.

Inovativní Z-Slide kazety vyvinuté pro snadnou údržbu a upgrade.
Nové Z-Slide kazety od Servore je možno rozdělit do dvou modulů. Horní modul obsahuje elektronické ovládací prvky, zatímco spodní modul zahrnuje filtrační jednotku. V případě, že je jedna část poškozena, rozdrcena nebo nefunkční, může být nahrazena nezávisle na druhé části. Tím šetříme čas, vaše peníze a umožňujeme snadnou modernizaci.
V Servore bereme ohled a celkové náklady a podle toho navrhujeme naše výrobky.
X-View filtr
Samozatmívací filtr X-View používá speciální LCD a filtry pro ostrý a čistý pohled na Vaši práci téměř z každého úhlu, zatímco speciální elektronické řízení zajišťuje úžasně rychlý reakční čas 1/25.000s (0,04ms). S ochranou proti škodlivým vlnovým délkám ultrafialového (UV) a infračerveného (IR) záření v kombinaci s důrazem společnosti Servore na kvalitu a spolehlivost, můžete pracovat s větší jistotou a s lepší ochranou než doposud.
 

Indikátor slabé baterie
Nutnost výměny baterie indikuje výstražný světelný signál vybití baterie.

 

 

Technologie Auto On/Auto off 'Nasaď a Svářej'
S technologií automatického zapnutí/vypnutí není třeba pamatovat na zapnutí kukly. Stačí prostě jen nasadit a svářet ('Wear and Weld'). Bezpečná, pohodlná a snadno použitelná kazeta X-View osazená v kuklách Auto Lift využívá energie jak z vyměnitelné baterie, tak ze speciálních solárních článků. K reakci na oblouk dochází okamžitě, aniž byste museli kuklu zapínat. Baterie obvykle vydrží roky a v případě potřeby je lze velmi snadno vyměnit. Celý systém je testován a prověřen zkouškami v nejnáročnějších podmínkách.

Patentovaná technologie detekce Inner SenseTM “vnitřní smysl“
Patentovaný systém detekce oblouku Inner SenseTM spolehlivě rozpozná oblouk i o velmi nízké energii a za obtížných světelných podmínek. Pomocí jedinečné kombinace vnějších a vnitřních senzorů a patentovaných algoritmů odstranili inženýři Servore potřebu dalších čidel, která často vyžadují méně sofistikované systémy. Systém zároveň zajišťuje i větší kontrolu při nízkých proudech nebo procesech s extrémně stabilními blouky typu nízkointenzitních TIG invertorů.

Ochrana na plný úvazek
Vysoká kvalita UV a IR filtrů instalovaných ve všech samozatmívacích kuklách Servore Vás chrání před škodlivým zářením. Jednoduše řečeno, poskytují lepší ochranu než levnější a horší filtry. Bez ohledu na Vaší volbu produktu Servore si můžete být jisti, že Vám kukly Servglas poskytují tu nejlepší ochranu. 

 

Citlivost
Nyní můžete spolehlivě 'odladit' rušení od ostatních svářečů nebo jiných světelných zdrojů, které by jinak mohly ovlivnit Vaši schopnost pohodlně a bezpečně pracovat. Jednoduché a spolehlivé ovládání citlivosti svářecích filtrů Servoglas umožňuje přizpůsobit se pracovnímu prostředí. Svařování je tak příjemnější a pohodlnější.
Zpoždění
Naprogramované a uživatelem přepínatelné ovládání zpoždění zpomaluje přechod ze zatemněného ke světlému odstínu clony. Ideální při stehování nebo při procesech, které drží vysoké zbytkové teplo a světlo ve svaru.
Nastavení odstínu zatemnění
Stačí jen zadat správnou clonu od 9 do 13, kterou potřebujete. Pro přesnou a rychlou volbu jsou hodnoty odstínů zatemnění jasně označeny.