SERVOGLAS ARC 513

Samostmívací svářečské brýle SERVOGLAS ARC 513.
Univerzální a multifunkční brýle pro široké využití.
Vhodné pro broušení, svařování nebo řezání plamenem i plazmou a pro svařování elektrickým obloukem.
DOPRAVA PO ČR ZDARMA
Dostupnost: 3 dny
Číslo zboží: servoglas arc 513
Array
Cena s DPH5 468,00 Kč
Cena bez DPH4 519,01 Kč

Popis

První na světě - samostmívací svářečské ochranné brýle

ARC-513 jsou první samostmívací ochranné brýle na světě. Brýle jsou ergonomicky navrženy v kompaktní velikosti přesně přiléhající na obličej. Plastový rámeček je odolný vůči vibracím i teplotě. Díky silikonovému lemu a ventilačnímu systému pro cirkulaci vzduchu brýle ARC-513 zajišťují těsnost při zachování prodyšnosti. A co víc, speciální úprava skel proti rozstřiku a jejich vytvrzení chrání brýle před poškozením a maximalizují uživatelský komfort.

Tyto universální a multifunkční brýle mají široké využití. Představují jednak ochrannou pomůcku s automatickým stmíváním skel při svařování elektrickým obloukem, lze je ale používat v každém pracovním prostředí, které vyžaduje ochranu očí před silným světelným zářením, a to se stupni zatemnění v rozsahu #5 až #13. Tento pohodlný a lehký výrobek představuje efektivní prevenci pracovních úrazů na všech typech pracovišť a jeho použití je podmíněno použitím dalších ochranných pomůcek (bezpečnostní helmy, protiprachové masky). Tyto brýle lze v kombinaci se samostatně prodávaným příslušenstvím (ohni odolná ochranná maska nebo kapuce) použít i jako samostmívací svářecí kuklu.

Pro svářeče se zhoršeným zrakem nebo pro přesné, precizní svařování jsou brýle vybaveny rámečkem pro dioptrická skla (upevňuje se do drážky v silikonové obrubě. Výrobu individuálních dioptrických skel konzultujte se svým očním specialistou.

Balení obsahuje: pevné ochranné pouzdro, ohni odolná ochranná kapuce, 2 náhradní čelní krycí skla, rámeček pro dioptrické brýle, uživatelský manuál.

 

Stupeň zatemnění  Deaktivovaný filtr - světlý odstín #3
Tmavý odstín #5, 7, 9 a 13
Režim pevného stupně zatemnění  Lze nastavit v odstínu #5 a #7
Ochrana očí  Nepřetržitá UV/IR ochrana až do odstínu #14
Reakční doba (ze světlého na tmavý odstín) 1/15.000 vteřiny
Senzory 2
Nastavení citlivosti 5 stupňů nastavení 
Napájení 3V lithiová baterie (CR2032) 2EA (vyměnitelná) 
Životnost baterie Přibližně 1.000 hodin, indikátor vybité baterie 
Velikost zorníku  44 x 26 mm (L,P)
Celková hmotnost 140 g 
Provozní teplota -5°C až +55°C
Skladovací teplota -20°C až +70°C